Rafał Piwowar

Mgr Rafał Piwowar

Doktorant AWF Katowice, współautor wielu publikacji naukowych. Ponadto dietetyk kliniczny, trener medyczny oraz trener personalny. Fanatyk sportów siłowych oraz zdrowego odżywiania.

MGR RAFAŁ PIWOWAR

Jestem trenerem personalnym z długim stażem treningowym, byłym zawodnikiem trójboju siłowego oraz kulturystyki IFBB. Sport i dietetyka to nie tylko moje pasje, ale przede wszystkim są sposobem na życie. Mam na swoim koncie wiele uśmiechniętych twarzy moich klientów, którzy z moją pomocą osiągnęli swoje cele. Jestem osobą otwartą, szczerą i komunikatywną. Potrafię dostosować się do każdego klienta. Trenuję oraz prowadzę dietetycznie osoby w różnym wieku, z różnymi problemami zdrowotnymi. Mam doświadczenie we współpracy z osobami zaczynającymi swoją przygodę ze sportem, a także zawodnikami i zawodniczkami sportowymi. Prowadzę doradztwo dietetyczne i suplementacyjne oraz pomagam wracać do zdrowia po zakończonej rehabilitacji i urazach.

Trening ze mną

Zawsze staram się odpowiednio zmotywować do działania i wysoko cenię sobie dobry kontakt z klientem, jego poczucie bezpieczeństwa, swobody oraz komfortu. Czuje się spełniony w mojej profesji, kiedy klient opuszcza salę zmęczony, ale jednocześnie w lepszym humorze i usatysfakcjonowany ze swojej pracy i cieszę się, kiedy z przyjemnością wraca na kolejny trening. Na koniec kilka słów o moich kwalifikacjach. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, gdzie uzyskałem dyplom magistra wychowania fizycznego oraz instruktora sportów siłowych. Ponadto jestem dyplomowanym dietetykiem z zakresu dietetyki ogólnej, sportowej i klinicznej. Mam na swoim koncie także wiele kursów dotyczących suplementacji w sporcie. Obecnie jestem doktorantem AWF Katowice, autorem oraz współautorem kilku publikacji naukowych.

Od wielu lat szkolę się i pogłębiam wiedzę z zakresu medycyny w sporcie. Pozwoliło mi to zostać trenerem medycznym oraz ukończyć liczne kursy o tematyce takiej jak masaż głęboki czy techniki mięśniowo – powięziowe. Tak szeroki wachlarz kwalifikacji daje mi możliwość pomocy osobom po wszelkich operacjach, z wadami postawy, problemami traumatologicznymi w celu usprawnienia i powrotu do zdrowia. Do moich osiągnięć sportowych można zaliczyć między innymi 3 miejsce w ogólnopolskich zawodach kulturystyczny Hi Tech Body Show, oraz 2 miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Śląska w trójboju siłowym.

Zapraszam do współpracy.

Sukces podopiecznych jest największą nagrodą

Tomasz Jafernik Współwłaściciel Health Fit