c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Rafał Piwowar

Mgr Rafał Piwowar

Jestem trenerem personalnym z długim stażem treningowym, byłym zawodnikiem trójboju siłowego oraz kulturystyki IFBB. Sport i dietetyka to nie tylko moje pasje, ale przede wszystkim są sposobem na życie.

MGR RAFAŁ PIWOWAR

Jestem trenerem personalnym z długim stażem treningowym, byłym zawodnikiem trójboju siłowego oraz kulturystyki IFBB. Sport i dietetyka to nie tylko moje pasje, ale przede wszystkim są sposobem na życie. Mam na swoim koncie wiele uśmiechniętych twarzy moich klientów, którzy z moją pomocą osiągnęli swoje cele. Jestem osobą otwartą, szczerą i komunikatywną. Potrafię dostosować się do każdego klienta. Trenuję oraz prowadzę dietetycznie osoby w różnym wieku, z różnymi problemami zdrowotnymi. Mam doświadczenie we współpracy z osobami zaczynającymi swoją przygodę ze sportem, a także zawodnikami i zawodniczkami sportowymi. Prowadzę doradztwo dietetyczne i suplementacyjne oraz pomagam wracać do zdrowia po zakończonej rehabilitacji i urazach.

Trening ze mną

Zawsze staram się odpowiednio zmotywować do działania i wysoko cenię sobie dobry kontakt z klientem, jego poczucie bezpieczeństwa, swobody oraz komfortu. Czuje się spełniony w mojej profesji, kiedy klient opuszcza salę zmęczony, ale jednocześnie w lepszym humorze i usatysfakcjonowany ze swojej pracy i cieszę się, kiedy z przyjemnością wraca na kolejny trening. Na koniec kilka słów o moich kwalifikacjach. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, gdzie uzyskałem dyplom magistra wychowania fizycznego oraz instruktora sportów siłowych. Ponadto jestem dyplomowanym dietetykiem z zakresu dietetyki ogólnej, sportowej i klinicznej. Mam na swoim koncie także wiele kursów dotyczących suplementacji w sporcie. Obecnie jestem doktorantem AWF Katowice, autorem oraz współautorem kilku publikacji naukowych.

Od wielu lat szkolę się i pogłębiam wiedzę z zakresu medycyny w sporcie. Pozwoliło mi to zostać trenerem medycznym oraz ukończyć liczne kursy o tematyce takiej jak masaż głęboki czy techniki mięśniowo – powięziowe. Tak szeroki wachlarz kwalifikacji daje mi możliwość pomocy osobom po wszelkich operacjach, z wadami postawy, problemami traumatologicznymi w celu usprawnienia i powrotu do zdrowia. Do moich osiągnięć sportowych można zaliczyć między innymi 3 miejsce w ogólnopolskich zawodach kulturystyczny Hi Tech Body Show, oraz 2 miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Śląska w trójboju siłowym.

Zapraszam do współpracy.

Sukces podopiecznych jest największą nagrodą

Tomasz Jafernik Współwłaściciel Health Fit