c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Profil diagnostyczno-medyczny

Profil diagnostyczno-medyczny

W Naszej pracy nie ma przypadków. Zawsze opieramy się na najnowszych badaniach naukowych. Każda osoba przechodzi szczegółową analizę na urządzeniach diagnostycznych, które wyznaczają właściwy kierunek działania. Ponadto urządzenia diagnostyczne pozwalają na zweryfikowanie efektów pracy klienta.

Analiza wad postawy

Ocena sylwetki oparta na pełnej rekonstrukcji ciała 3D. Daje możliwość dynamicznej oceny pomiarów ruchomości kręgosłupa w różnych pozycjach, takich jak zgięcia (tylne, przednie lub boczne) i rotacji.

Pełna analiza z wykorzystaniem urządzenia pozwoli ocenić postawę ciała, napięcie mięśniowe oraz ukazać wszelkie odchylenia dotyczące wad postawy i dysbalansu mięśniowego w obu segmentach ciała. Uzyskane dane pozwalają Naszym trenerom zaplanować indywidualny plan treningowy ukierunkowany na korygowanie odchyleń zarejestrowanych przez urządzenie. Powyższa analiza wpłynie na maksymalizację osiągnięć sportowych.

Analiza składu ciała

Nasze Studio posiada profesjonalny sprzęt umożliwiający precyzyjną analizę składu ciała w szerokim zakresie.

Dzięki niemu możemy skuteczniej walczyć z problemem otyłości naszych klientów. Analizator posiada 8-punktowy tetrapolarny system elektrod dotykowych, co pozwoli na uzyskanie wysoce wiarygodnych i niezbędnych danych, które są podstawą do przygotowania planu żywieniowego. W połączeniu z wynikami badań krwi klienta oraz w oparciu o wykształcenie i doświadczenie trenerów (dietetyków klinicznych) pozwala na zaprogramowanie spersonalizowanego planu żywieniowego pod daną jednostkę chorobową.

Trójpłaszczyznowy plan jako innowacyjna metoda kształtowania sylwetki

Powyższy plan to Nasza autorska koncepcja polegająca na połączeniu trzech składowych wpływających na sukces sportowy. Obejmuje on:

  • obszerną diagnostykę sylwetki
  • przygotowanie indywidualnego planu żywieniowego wraz z niezbędną suplementacją oraz analizą wyników badań krwi.
  • ułożenie planu treningowego opartego na wcześniejszej diagnostyce

Sukces podopiecznych jest największą nagrodą

Tomasz Jafernik Współwłaściciel Health Fit