Tomasz Jafernik

Mgr Tomasz Jafernik

Pasjonat sportów sylwetkowych z licznymi sukcesami min Mistrz Polski oraz Śląska wszechwag w kulturystyce. Trener personalny certyfikowany przez IFBB (najbardziej prestiżową organizację na świecie) oraz dyplomowany dietetyk o szerokim zakresie specjalizacji: ogólnej, sportowej oraz klinicznej.

MGR TOMASZ JAFERNIK

Trener personalny certyfikowany przez IFBB (najbardziej prestiżową organizację na świecie) oraz dyplomowany dietetyk o szerokim zakresie specjalizacji: ogólnej, sportowej oraz klinicznej. Stale poszerzam swoją wiedzę i zdobywam nowe doświadczenia w dziedzinie treningu medycznego oraz nowych trendów w dietetyce.

Od najmłodszych lat pasjonat sportów sylwetkowych z licznymi sukcesami w tej dziedzinie min Mistrz Polski oraz Śląska wszechwag w kulturystyce.

Łącząc pracę z pasją spełniam się w roli trenera i dietetyka. Dotychczasowe 12 lat pracy w zawodzie przekłada się na rzeszę zadowolonych klientów i niezliczoną ilość zrzuconych kilogramów.
W pracy wykorzystuję wieloletnie doświadczenie i wiedzę z zakresu żywienia osób, fizjologii, biomechaniki ruchu oraz treningu
siłowo-oporowego. Oprócz sprawdzonych technik często wprowadzam innowacyjne metody treningowe, aby każdy trening był ciekawy i dostosowany do możliwości moich podopiecznych.

Założenia treningowe oraz żywieniowe zawsze ustalam na podstawie wyników badań, które możesz ze mną skonsultować, oraz szczegółowo przeprowadzonego wywiadu. Moja praca to nie tylko pomoc w metamorfozie sylwetek, lecz także poprawa parametrów zdrowotnych, lepsza kondycja , wzrost samooceny i co bardzo ważne – lepsze samopoczucie osób które mi zaufały.

Współpracują ze mną osoby początkujące oraz doświadczeni sportowcy o różnym poziomie zaawansowania i szerokim profilu potrzeb. Dzięki odpowiedniemu wykształceniu otaczam trenerską opieką również osoby po przebytych kontuzjach, a także borykające się z problemami zdrowotnymi (takimi jak zaburzenia gospodarki cukrowej, niedoczynność tarczycy, Hashimoto i wiele innych).

Jeśli chcesz w bezpieczny i dobrze zaplanowany sposób rozpocząć swoja przygodą z siłownia chętnie zostanę Twoim przewodnikiem.

Sukces podopiecznych jest największą nagrodą

Tomasz Jafernik Współwłaściciel Health Fit

Poznaj moje mocne
strony

rafał

Jestem trenerem personalnym z długim stażem treningowym, byłym zawodnikiem trójboju siłowego oraz kulturystyki IFBB. Sport i dietetyka to nie tylko moje pasje, ale przede wszystkim są sposobem na życie.

Trening Siłowy 00%
Dietetyka 00%
Przygotowanie sportowców 00%
Analiza sylwetki 00%