c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Tomasz Jafernik

Tomasz Jafernik

Trener Personalny

trener personalny certyfikowany przez IFBB (najbardziej prestiżową organizację na świecie) oraz dyplomowany dietetyk o szerokim zakresie specjalizacji: ogólnej, sportowej oraz klinicznej. Stale poszerzam swoją wiedzę i zdobywam nowe doświadczenia w dziedzinie treningu medycznego oraz nowych trendów w dietetyce. Od najmłodszych lat pasjonat sportów sylwetkowych z licznymi sukcesami w tej dziedzinie min Mistrz Polski oraz Śląska wszechwag w kulturystyce. Łącząc pracę z pasją spełniam się w roli trenera i dietetyka.

12 lat pracy w zawodzie przekłada się na rzeszę zadowolonych klientów i niezliczoną ilość zrzuconych kilogramów. W pracy wykorzystuję wieloletnie doświadczenie i wiedzę z zakresu żywienia osób, fizjologii, biomechaniki ruchu oraz treningu siłowo-oporowego. Oprócz sprawdzonych technik często wprowadzam innowacyjne metody treningowe, aby każdy trening był ciekawy i dostosowany do możliwości moich podopiecznych. Założenia treningowe oraz żywieniowe zawsze ustalam na podstawie wyników badań, które możesz ze mną skonsultować, oraz szczegółowo przeprowadzonego wywiadu.

Moja praca to nie tylko pomoc w metamorfozie sylwetek, lecz także poprawa parametrów zdrowotnych, lepsza kondycja , wzrost samooceny i co bardzo ważne – lepsze samopoczucie osób które mi zaufały. Współpracują ze mną osoby początkujące oraz doświadczeni sportowcy o różnym poziomie zaawansowania i szerokim profilu potrzeb. Dzięki odpowiedniemu wykształceniu otaczam trenerską opieką również osoby po przebytych kontuzjach, a także borykające się z problemem zdrowotnymi (takimi jak zaburzenia gospodarki cukrowej, niedoczynność tarczycy, Hashimoto i wiele innych).

Jeśli chcesz w bezpieczny i dobrze zaplanowany sposób rozpocząć swoja przygodą z siłownia chętnie zostanę Twoim przewodnikiem

Sukces podopiecznych jest największą nagrodą” – Tomasz Jafernik